домен credit23.ru зарегистрирован
через сервис регистрации доменов и хостинга *.ru-tld.ru

Dying Light » BimBam

» » Dying Light

 
 
 

Dying Light

Autorius: BimBam nuo 29-01-2015, 00:45, peržiūrėjo: 302

0
Dying Light

Išleista: 27.01.2015
Kūrėjai, Leidėjai: Techland
Žanras: Action / Survival horror/ 1st Person Action
Platforma: PC, PS4, X-One
Kalba: En. Multi.Dying Light – tai veiksmo žaidimas su parkuro ir išgyvenimo elementais, tipo ''Dead Island'' ir ''Mirror's Edge'' mišinys.
Žaidimo veiksmas vyksta atvirame pasaulyje, pilname zombių ir kitu padarų. Diena aplinka beveik nėra agresyvi: monstrai sėdi savo urvuose, zombiai kvaili ir per daug nebaisus, žaidėjai gali daryti ką tik nori. Bet po saulėtos dienos ateina tamsa ir iš savo urvų išlenda padarai baisesni nei zombiai – taip prasideda naktis.

Žaidėjai privalo ne šiaip bėgioti po žemėlapi, o laiką praleisti naudingai. Vykdyti įvairias misijas, apieškoti transporto priemones ir sandėlius, dalyvauti zombių naikinimo rungtyse. Pagrinde teks daryti viska, kad išgyventi: slėptis, bėgti žudyti. Žudyti bus sunkoka, kadangi visi naktiniai priešai yra labai stiprus. Bet jai jus turite pora spąstų ir ginklą, tai nebus labai sunku juos nužudyti.

Dying Light gali pasigirti ne tik parkuru ar gera išgyvenimo idėja – žaidime ir grafika gera, ir pati žaidimo idėja nebloga, be to žaidime kaip ir yra siužetas. Bet pagrindinė priežastis kodėl žaidėjai leido pinigus išankstiniam žaidimo užsakymui, tai dėl to, kad žaidime yra geras kooperatyvas 4 žaidėjams, kuriame mes atlikinėsim daugybe įvairių užduočių ir bandysime kartu išgyventi, bandysime savo jėgas siužetiniai kampanijoj ir rungtyse.
Daugumos žaidėjų rėžime į pasaulį įsiverš 5 žaidėjas kuris taps stipriu monstru. Ką gi mūsų laukia daugybe linksmybių žaidžiant ''Dying Light''.

Nuorodos:
Kaip paleisti tinkle ''Dying Light''VIDEO:


скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Kategorija: Action / Shooter / Nauja svetainėje

Gerbiamas lankytojau, Jūs užėjote į svetainę kaip neregistruotas vartotojas.
Mes rekomenduojame Jums užsiregistruoti arba prisijungti prie svetainės savo vardu.

Rašyti komentarą

Vardas:*
E-Mail:
Komentaras:
Įveskyte kodą: *