домен credit23.ru зарегистрирован
через сервис регистрации доменов и хостинга *.ru-tld.ru

Saints Row: Gat Out of Hell » BimBam

» » Saints Row: Gat Out of Hell

 
 
 

Saints Row: Gat Out of Hell

Autorius: BimBam nuo 22-01-2015, 18:32, peržiūrėjo: 334

0
Saints Row: Gat Out of Hell

Išleistas: 22.01.2015
Kūrėjai, leidėjai: Volition, Deep Silver
Žanras: Action - Shooter / 3rd Person/ Add-on
Platforma: PC, PS3, PS4, X360, X-One
Kalba: En. Ru.


Atsimenate laikus kai ''Saint Row'' buvo spalvotas žaidimas apie gatvės gaujas? Kai su bombonešiu reikėjo bombarduoti kriminalinio pasaulio konkurentų pozicijas ir Sairuso Templo armija? O kiek džiaugsmo teikė ryškiai dažytu zombių kvartalas? Dabar su bombonešiu tenka skristi pro pragaro vartus, kad atlaikyti pragaro įsiveržimą į pasaulį ir pašaudyti virtualios realybės tiruose. Žaidimas labiau panašus į DLC, o ne pilna verti žaidimą, tik pasirodęs jau sulaukė daug negatyviu atsiliepimų. Ir tam yra paaiškinimas – žaidimas neturi didelio potencialo ir naujovių jame, deja, visai nedaug.
''Saints Row'' serija visada žavėjo savo beprotiškumu ir ryškiais personažais – vien ką reiškia drimba Olegas ar gražuolė Šaundi. Galiausiai beprotiškos užduotis, išprotėjusio profesoriaus Genko ar planšeto kišimas į pasilinksminimo įstaigos savininko užpakalį. Žaidime ''Gat out from Hell'' nauju personažų ir su jais susijusiu siužetiniu linijų nedaug ir nelabai pasižymi įvairumu.

Miestas gal ir gali pritrenkti savo vizualiniais niuansais kartu su aptriušusiu vaizdu, bet tai ne Stilporto vystymosi šuolis iš ketvirtos dalies jau ne kalbant apie miestą iš Saints Row: The third. Jame tie patys automobiliai partrenkia pėsčiuosius ir sprogsta, tie patys pastatai su atpažįstama išvaizda ir taip pat liko monolitiniai ir tušti. Net ginklai, nežiūrint į jų pasikeitusia išvaizda, turi ta pačia charakteristika. Ir aišku kooperatinė žaidimo dalis, dviem žaidėjams, liko nepakitusi.

Bet vis dėl to kai kas naujo – nauji mini žaidimai, naujos užduotis, kokiu dar ne buvo ''Saints Row'' serijoje. Nauji siužeto posūkiai, kuriu neatskleisiu, kad butu įdomiau žaisti. Žaidime taip pat yra kelios pabaigos ir kelias iki jų bus sunkus. Žaidimo žemėlapis yra gan didelis ir gerai detalizuotas, jame yra tiek ir naujų elementų, tiek ir pažįstamu iš ankstesniu serijos dalių. Na ir dabar aišku galima skraidyti su pragaro sparnu pagalba. Šie sparnai, kad ir kaip butu keista, sulaukia daugiausia teigiamu atsiliepimų. Na ir pabaigai, dabar priešus galima paversti į akmenį, užsiundyti ant jų vabzdžius, ir deginti priešus pragaro ugnyje.
Nuorodos:
Kaip paleisti Saints Row: Gat out of Hell tinkle [Steam]
Kaip paleisti Saints Row: Gat out of Hell tinkle [Tunngle]

VIDEO


скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Kategorija: Action / Shooter / Nauja svetainėje

Gerbiamas lankytojau, Jūs užėjote į svetainę kaip neregistruotas vartotojas.
Mes rekomenduojame Jums užsiregistruoti arba prisijungti prie svetainės savo vardu.

Rašyti komentarą

Vardas:*
E-Mail:
Komentaras:
Įveskyte kodą: *